2022-05-04

Kwiecień- podsumowanie działań Fundacji

Kwiecień dla wszystkich właścicieli biur rachunkowych, księgowy i kadrowych był czasem pełnym pracy. Również w FWiRBR był to miesiąc intensywnych działań zarówno w dziedzinie aktywności społecznej, jak i szkoleniowej.

Zorganizowaliśmy szkolenie ?Kodeks karny skarbowy dla biur rachunkowych?, podczas którego dr Krzysztof Staniek omówił najważniejsze kwestie związane z KKS oraz podzielił się z nami praktycznymi rozwiązaniami na optymalizację ryzyka.

W kwietniu swoje działania skierowaliśmy na współpracę z innymi organizacjami w celu uregulowania przepisów Polskiego Ładu związanych ze składką zdrowotną.

Uczestniczyliśmy również w dwóch spotkaniach roboczych w MF.W kwietniowych ?Poniedziałkach z Fundacją? gościliśmy osoby, które z pasją prowadzą swoje biznesy, a także działają w organizacjach zrzeszających BR.

Zachęcamy Was do aktywnego udziału w powyższym wydarzeniu, czekamy na Was w każdy poniedziałek o 9:00.Dziękujemy, że z nami jesteście!