Użytkownik

Rejestracja

Dane do logowania

Typ użytkownika
Pojedynczy użytkownik
Email / Login:
Twoje hasło:
Powtórz hasło:

Dane podstawowe

Imię:
Nazwisko:
NIP:

Dane kontaktowe

Ulica:
Nr budynku:
Nr lokalu:
Kod:
Miasto:
Kraj:
Telefon:

Zgody

*
Zachęcamy do pozostania z nami w kontakcie – możesz dodatkowo wyrazić zgodę na przesyłanie informacji o naszych produktach, promocjach i ofertach.
Zaznacz wszystko
Chcę otrzymywać od Fundacji Wspierania i Rozwoju Biur Rachunkowych treści o charakterze marketingowym, takie jak oferty, reklamy, informacje o promocjach lub organizowanych wydarzeniach.
Wyrażam zgodę na używanie przez Fundację Wspierania i Rozwoju Biur Rachunkowych z siedzibą w Warszawie, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną, na podany powyżej adres e-mail oraz numer telefonu, informacji handlowych wysyłanych przez Fundację Wspierania i Rozwoju Biur Rachunkowych z siedzibą w Warszawie w imieniu własnym oraz na zlecenie innych podmiotów.
* - pole wymagane
Aby założyć konto w naszym systemie wprowadź dane do logowania oraz podstawowe dane osobowe. Wprowadzone informacje są nam niezbędne do prawidłowej obsługi zamówień.
Dzięki rejestracji na naszej stronie zyskacie Państwo dostęp do wielu darmowych szkoleń, zarówno z dziedziny zarządzania biurem rachunkowym, jak i podatków oraz rachunkowości. Zapraszamy również do zapisania się do naszego Newslettera, aby byli Państwo z wyprzedzeniem informowani o nowych cyklach szkoleń, ważnych inicjatywach i wydarzeniach dotyczących księgowości!