Aktualności

2022-03-02

Luty- podsumowanie działań Fundacji

-

Szanowni Państwo!


Miniony miesiąc był dla nas wszystkich czasem pełnym pracy i nowych wyzwań. Był to dla nas czas wzmożonej pracy nad przygotowaniem i przedstawieniem Ministerstwu Finansów naszych uwag dotyczących przesunięcia terminu wyboru formy opodatkowania dochodów z działalności gospodarczej w 2022 roku. Ponadto Prezes FWiRBR Ewa Salska wzięła udział w  spotkaniu z cyklu ?Kawa z INFORLEX?, gdzie opowiadała o wyzwaniach przed jakimi stoi środowisko księgowo-kadrowe i dzieliła się swoimi doświadczeniami.

W lutym zorganizowaliśmy również szkolenie dotyczące tego ?Jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu w księgowości??, podczas którego skupiliśmy się na przeanalizowaniu przyczyn, skutków i sposobów zapobiegania wypaleniu zawodowemu.

W tym miesiącu rozpoczęliśmy również nowe, cykliczne wydarzenie ?Poniedziałki z Fundacją?, podczas których rozmawiamy z ekspertami oraz właścicielami biur rachunkowych na różnorodne tematy związane z sektorem księgowo-kadrowym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia: 

https://www.facebook.com/events/1337380820075374?ref=newsfeed


Mamy nadzieję, że w lutym zrealizowali Państwo założone cele i jednocześnie mamy nadzieję, że kolejny miesiąc upłynie nam wszystkim w bezpiecznej i stabilnej atmosferze!