Baza wiedzy

Szczegóły artykułu
dodano: 2021-05-05 bezpłatne

Stres w biurze rachunkowym

To szkolenie idealnie sprawdzi się dla każdego z Nas! Psycholog Mateusz Prucnal wyjaśnia czym tak naprawdę jest stres, jakie są jego wady oraz zalety, a przede wszystkim jak sobie z nim radzić w codziennym życiu.

PLAN SZKOLENIA:

Stres jest nieodłącznym towarzyszem każdego przedsiębiorcy, zwłaszcza właściciela firmy. Na najbliższe spotkanie zaprosiliśmy psychologa mgr Mateusza Prucnala, który rozłoży na czynniki pierwsze to zjawisko i przedstawi mechanizmy radzenia sobie z nim.

W trakcie szkolenia zostaną omówione poniższe tematy:
1. Czym stres dokładnie jest?
2. Jakie są jego wady i zalety?
3. Dodatkowo poruszone zostaną aspekty związane z czynnikami ochraniającymi ludzi przed negatywnymi skutkami stresu.
4. Omówimy konstruktywne i niekonstruktywne strategie radzenia sobie ze stresem, a co za tym idzie sposoby na POPRAWĘ JAKOŚCI ŻYCIA!
5. Najważniejsze definicje z zakresu stresu
6. Zalety i wady odczuwania stresu
7. Teoria zachowania zasobów Hobfolla i stres
8. Strategie radzenia sobie ze stresem

Szkolenie poprowadzi Mateusz Prucnal.
Czas trwania: 2h
Cena: szkolenie bezpłatne

Mateusz Prucnal

Psycholog, przedsiębiorca, doradca biznesowy i coach. Od 2011 roku pełni funkcję Eksperta Polskiej Komisji Akredytacyjnej, gdzie zajmuje się oceną jakości kształcenia w Polsce. Rok później został Prezesem Zarządu Fundacji na rzecz rozwoju - Inspirator, w której rozpoczął pracę z młodzieżą oraz przedsiębiorcami. Wspiera rozwój wielu start-up'ów oraz inspiruje do życiowej pro-aktywności. W 2014 roku założył firmę, która obecnie zajmuje się koordynacją projektów dofinansowanych przez Unię Europejską dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz przedsiębiorców.
To tylko część artykułu, w całości przeczytasz go w ramach płatnego dostępu. Wybierz jedną z opcji poniżej i zamów dostęp

Stres w biurze rachunkowym - dostęp jednorazowy

Zarejestruj się i uzyskaj bezpłatny dostęp do szkolenia już dziś!
0,00 PLN