Ewelina Cegłowska

Wiceprezes Zarządu Fundacji
Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na Wydziale Ekonomicznym. Ukończyła Studia Podyplomowe Rachunkowość na Wydziale Zarządzania, Informatyki i finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
Uzyskała Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów nr 53415/2011.
Stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności zarówno w zakresie wiedzy podatkowo-rachunkowej jak i umiejętności miękkich oraz zarządzania.
Od 5 lat prowadzi biuro rachunkowe w Lublinie. Z Fundacją związana jest od początków jej powstawania. Jednym z powodów zaangażowania jest przekonanie, że wymiana doświadczeń, konsultacje i wzajemna pomoc są bardzo cenne w prowadzeniu biura rachunkowego i odpowiednio wykorzystane mogą wpływać pozytywnie na biznes (zarówno finansowo jak i jakościowo). W pracy zawodowej ważne są dla niej relacje z pracownikami i klientami, ceni szczerość i zaufanie.