Aktualności

2022-04-01

Marzec- podsumowanie miesiąca w Fundacji WiRBR

-

Marzec w Fundacji WiRBR upłynął pod znakiem Polskiego Ładu oraz popularyzacji świadomego prowadzenia biur rachunkowych. Dwukrotnie uczestniczyliśmy w konsultacjach  dotyczących powyższej ustawy, gdzie przedstawiliśmy nasze postulaty .


Zorganizowaliśmy również szkolenie "Polski Ład - aktualne problemy", podczas którego Samir Kayyali omówił niejasne przepisy oraz przedstawił ich interpretację. Aby zapoznać się ze szczegółami szkolenia, zapraszamy na naszą stronę internetową:


W marcu skupiliśmy się również na "Bezpiecznym prowadzeniu biura rachunkowego", a najważniejsze zagadnienia związane z powyższą kwestią przybliżyli nam przedstawiciele Kancelarii Staniek&Partners. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o odpowiedzialności , jaka ciąży na właścicielach biur rachunkowych, księgowych i kadrowych, zapoznajcie się ze szkoleniem dostępnym poniżej:


W marcowych "Poniedziałkach z Fundacją" mieliśmy przyjemność gościć wielu ekspertów, którzy podzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniami. Zachęcamy Was do aktywnego udziału w powyższym wydarzeniu, czekamy na Was w każdy poniedziałek o 9:00. Szczegóły wydarzenia znajdziecie poniżej:


Zachęcamy do śledzenia naszych działań w kwietniu!


Pliki do pobrania

Podsumowanie-pdf